Luc Fournier nieuwe CEO Wereldruiterspelen 2018

Luc Fournier nieuwe CEO Wereldruiterspelen 2018 featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
De Canadeese Luc Fournier is de nieuwe CEO van de WEG die in 2018 in Bromont plaatsvinden. Hij volgt daarmee Paul Côté op, die al na 13 maanden zijn functie neerlegt. Volgens WEG voorzitter François Duffar, zal de ervaring van Fournier op het gebied van grote evenementen een nieuwe energie boost geven aan het team.

De directieraad van de WEG 2018 kondigde de nieuwe CEO dit weekend aan. Fournier, werkzaam voor het ministerie van onderwijs en sport, heeft al een behoorlijke ervaring op het gebied van grote evenementen. Zo was hij CEO van de Canada Games twee jaar geleden in Sherbrooke, de Québec Games in 1997 en het Québec Carnival van 1997 tot 2002.

“Het is een grote eer voor mij om te kunnen werken op een evenement van internationale omvang. Hoe meer we de afrondingsfase van het project naderen, hoe stimulerender het wordt”, vertelt Fournier.

Fournier gaat per 21 september beginnen en zal dan verantwoordelijk zijn voor de huidige gang van zaken en het opzetten van de infrastructuur en het marketingplan voor 2018.

Bron: Horses/Horsetalk

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant