Marijke Visser volbrengt zware CEI3* rit in VAE

Marijke Visser volbrengt zware CEI3* rit in VAE featured image
Marijke Visser, hier met met Laiza de Jalima Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
In de H.H. The President of United Arab Emirates Endurance Cup gingen afgelopen weekend 158 ruiters van start voor hun endurance rit over een afstand van 160 kilometer. Marijke Visser liet zien dat haar medaille in Caen geen toevalstreffer was en wist met de achtjarige Tess Du Melay de loodzware rit in de Verenigde Arabische Emiraten uit te rijden. 

Visser en haar paard eindigden op de keurige 40e plaats in 17 uur, 28 minuten en 17 seconden, en deden ruim 2,5 uur langer over het parcours dan de uiteindelijke winnaar. Slechts 65 combinaties kwamen over de streep en doorstonden de laatste veterinaire controle.

De rit werd gewonnen door thuisrijder Saeed Mohd Khalifa Al Mehairi die na 14 uur, 50 minuten en 14 seconden met de elfjarige ruin Mureib over de streep kwam.

De Nederlandse amazones Joyce van den Berg met Royal Command en Harmke Westerveldt in het zadel van Ilizwe Shambala trokken zich terug uit de strijd voor de tweede controlepost.

Klik hier voor de volledige uitslag.

Bron: Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant