Net niet voor Ruben Romp in Knokke

Net niet voor Ruben Romp in Knokke featured image
Ruben Romp hier met Audi's Teavanta II C Z. Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
In Knokke is de laatste week van Knokke Hippique in volle gang. 107 combinaties waagden hun kans in een proef 1.45m in tweefasen. Uiteindelijk trokken de bekendere namen aan het langste eind. Winst was er voor de Spanjaard Manuel Fernandez Saro (Royalty des Isles, v. Zandor Z). Hij bleef de voor Stephex rijdende amazone Petronella Andersson en Eclatant (v. Berlin) nipt voor. Voor onze landgenoot Ruben Romp was er een knappe derde stek met Happy (v. Lux Z).

Het parcours in Knokke bleek uiteindelijk een zware dobber, met amper zeventien duo’s die in beide fasen alle balken in de lepels konden laten liggen. Geen andere Nederlanders wisten een top twintig plaats te versieren.

Enkel Ruben Romp kon een topprestatie neerzetten. Met zijn derde plaats bleef hij de Ierse ruiter Shane Breen (CSF Vendi Cruz, v. Ars Vivendi) en de Amerikaan Michael Hughes (Icarus, v. Querlybet Hero), rijdend voor Ashford Farm, voor.

Klik hier voor het volledige resultaat.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant