De achtjarige volbloed One For Arthur (v. Milan xx) werd door zijn jockey Derek Fox op overtuigende wijze naar de overwinning gereden. Een prachtig resultaat voor Fox die in de Grand National debuteerde. Hij zat pas net weer in het zadel nadat hij drie weken door een blessure was uitgeschakeld.
Voor Derek Fox kwam een droom uit: “Ik kan het nog niet geloven wat ik heb bereikt, maar het is een ongelooflijk gevoel!” De jockey vertelt verder: “Ik had veel geluk onderweg – het ging niet allemaal zo gladjes. Hij ging door gaten en openingen, sprong langs paarden, werd aan de kant gedrukt, maar hij bleef maar doorgaan.”
One For Arthur won de race met vier en halve lengte voorsprong op de nummer twee, Cause Of Causes. Favoriet Blaklion werd vierde.
Alle veertig paarden die aan de start verschenen, kwamen zonder kleerscheuren weer teug op stal. Negentien paarden volbrachten de zware race.
Bron Horse and Hound
