Op 2 juni ontdekte één van de eigenaren een bloedvlek op de schouder van zijn paard. Op de plek ontstond een bult, die steeds groter werd. Het paard werd lethargisch en moest worden ingeslapen. Onderzoek wees uit dat er een grote hoeveelheid benzine in zijn bloed zat. De vee-arts beschreef dat het paard rook alsof er een vijf-liter blik benzine over haar heen was gegoten.
Twee dagen later werd er bij het andere paard eenzelfde wond in de nek gevonden. Ook hier was de geur van benzine duidelijk te ruiken toen de wond open werd gemaakt door de vee-arts.
Ze tasten in het duister wie de paarden geïnjecteerd heeft. Er zijn geen sporen achter gelaten.
Bron: Horses / Horse and Hound

Nu zijn paarden het slachtoffer, volgende keer een mens! Deze crimineel, deze moordenaar, moet zo snel mogelijk gevonden worden en berecht worden met dezelfde strafmaat alsof het al een mens betrof! Zo’n ‘mens’ is beestachtig gevaarlijk, voor elk levend wezen.