Ruiter verongelukt tijdens jachtwedstrijd

Ruiter verongelukt tijdens jachtwedstrijd featured image
Zondag is de Ierse ruiter Cathal O’Malley om het leven gekomen toen zijn paard over de kop sloeg en bovenop hem terecht kwam tijdens een wedstrijd in Tullamore.

Een ambulance was binnen enkele minuten ter plaatse en bracht O’Malley naar een nabijgelegen ziekenhuis, maar daar bleek O’Malley niet meer te redden. De 45-jarige O’Malley was een ervaren ruiter die geregeld aan start kwam tijdens de zwaardere hunterwedstrijden. De hindernis waarop het mis ging stond al tien jaar in het parcours en had nooit eerder problemen gegeven.

O’Malley laat zijn vrouw en twee kinderen achter.

Bron: Horses/ Horsetalk

2 reacties op “Ruiter verongelukt tijdens jachtwedstrijd

  1. Wendy van den Barselaar

    Wat een tragedie. Natuurlijk brengt onze sport risico’s met zich mee, maar daar hebben zijn vrouw en kinderen niets aan. Aan alle jachtruiters die aanstaande zaterdag meedoen aan het NK Jachtpaarden in Soestdijk: het is een spelletje, play it save.

  2. Wendy van den Barselaar

    Afgelopen zaterdag was een prachtige dag voor het NK Jachtpaarden in Soestdijk. Ruiters en paarden hebben het overleefd.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant