Kürgoud op Duits Kampioenschap voor Rothenberger en Fendi, geen medaille voor Hemmer

Kürgoud op Duits Kampioenschap voor Rothenberger en Fendi, geen medaille voor Hemmer featured image
Sönke Rothenberger met Fendi Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl

Het Duitse dressuurkampioenschap in de kür was spannend tot de laatste minuut. Katharina Hemmer, de amazone die dit weekend in Balve twee keer derde werd achter de gouden teamcombinaties van Parijs (Isabell Werth met Wendy en Frederic Wandres met Bluetooth) had in kür geen concurrentie van die twee. Als laatste amazone reed Hemmer met Denoix PCH binnen en kwam uiteindelijk zonder medaille de ring uit met een score van 79,657%. Ze werd verslagen door Sönke Rothenberger met Fendi (81,6%), Matthias Alexander Rath met Destacado FRH (80,25%) en Isabell Werth met haar nieuwe troef Special Blend (79,85%).

Premium artikel

Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.

Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.

Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)

Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.

Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.

You might also like