Europese kampioenschappen met drie keer dressuurmedailles

Europese kampioenschappen met drie keer dressuurmedailles featured image
Het is verwarrend, die steeds wisselende formats van de internationale kampioenschappen. Daarom wat uitleg over het verloop van de Europese kampioenschappen dressuur die vanmiddag in het Ullevi-stadion beginnen.

De Grand Prix bepaalt de landenwedstrijd. Dus na morgen – de GP wordt over twee dagen verreden – is bekend welke landen eremetaal hebben verdiend.

Rustdag

Donderdag hebben de dressuurpaarden rust. De beste 30 combinaties van de Grand Prix verschijnen vrijdag aan de start in de Grand Prix Special. Hieruit komen een Europees kampioen en een zilveren en bronzen medaillewinnaar in de Special voort.

Maximaal 3 per land

Op zaterdag mogen de beste 15 combinaties strijden om de Kür-medailles. Met dien verstande dat per land maximaal drie combinaties Kür mogen rijden.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant