Nederland op plaats drie in Verden

Nederland op plaats drie in Verden featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
In het Duitse Verden behaalde de Nederlandse amazone Mayke Liebregts een derde plek in de kwalificatie voor het bondskampioenschap voor vijfjarige dressuurpaarden.

De winst in de rubriek ging naar de Zweedse Antonia Öhrstam en Bounty (v. Benicio) met een 8,7 als gemiddelde score.  Liebregts reed de Fürst Romancier nakomeling Fleetwood Mac en behaalde mooie cijfers met de hengst. Voor de stap, galop, en durchlässigkeit (het juist reageren op alle hulpen) allemaal 8.0, de draf een 8.5 en voor de algemene indruk ook een 8.0. Ze kwam hiermee op een totaal score van 8.1. Dit was uiteindelijk goed voor een derde plaats.

Bundeschampionate

Alle vijfjarigen met een 8.o of hoger zijn geplaatst voor het Bundeschampionate in Warendorf. De 8.1 van Liebregts was daarom genoeg om deel te kunnen nemen aan deze kampioenschappen. De Bundeschampionate vinden plaats van 29 augustus tot en met  2 september.

 

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

 

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant