Veeze, die eerder onder andere de goedgekeurde hengsten Zirkoon, Havel, Welcome en Welt Hit II onder het zadel had, is verbaasd als hij een telefoontje ontvangt van de redactie van Paardenkrant-Horses.nl. “Ik heb er echt nog maar een keer opgezeten”, vertelt de ruiter lachend.
Die ene keer was wel veelbelovend: “Hij voelde heel goed aan. Hij heeft de laatste tijd niet zo heel veel gedaan, maar ik denk dat het een paard is met veel potentie.”
Pavo Cup
Het hoofddoel voor dit seizoen is de Pavo Cup. “Als goedgekeurde hengst moet hij de Pavo Cup natuurlijk lopen.” De WK-selecties zijn ook een optie, al moet Daily Diamond die in Duitsland lopen als Westfaler. “De selecties in Duitsland zijn al best snel. Begin juni. We moeten even kijken of dat haalbaar is.”
Bron: Paardenkrant-Horses.nl

