Carl Hester beoordeelt jonge dressuurpaarden in Panningen

Carl Hester
Foto Lonneke Ruesink
Top-dressuurruiter Carl Hester is dit weekeinde in manege De Vosberg in Panningen om op te treden als jurylid van het KWPN-Buitenhof de Leistert Dressuur Event.

Op zaterdag verzorgen Arie Hamoen en Jeannette Haazen vanaf 9.30 uur de voorselectie van de vier- en vijfjarige dressuurpaarden. Op zondagochtend komen vanaf 9.30 de beste vier- en vijfjarigen terug voor de halve finale. Dan bestaat de jury uit de olympische medaillewinnaar Carl Hester en internationaal dressuurtrainer Bert Rutten. In de aansluitende finale van de jongste leeftijdsgroep zal Carl Hester de top drie zelf onder het zadel testen en beoordelen.

Omstreeks twaalf uur staat een Kür op muziek op het programma voor de subtop. Rond de klok van 13.00 uur is er een Meet & Greet-sessie met Carl Hester. Daarbij kunnen vragen worden gesteld aan de man die Charlotte Dujardin begeleidde op weg naar goud in Londen.

Het laatste programmaonderdeel van dit KWPN Buitenhof de Leistert Dressuur Event wordt gevormd door de finale van de beste drie paarden in de leeftijdsgroep van vijf jaar. Ook deze zullen weer door Carl Hester persoonlijk getest worden op hun kwaliteiten.

De stichting Limburgse Veulenveiling deelt na de voorselectie op zaterdag aan de hoogstgeplaatste Limburgse fokproducten een mooie fokkerspremie uit. Fokkers moeten wel persoonlijk aanwezig zijn om hun premie in ontvangst te nemen.

De entree is gratis.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant