Stephex Stables doet flinke investering op Woodland’s veiling

Stephex Stables doet flinke investering op Woodland’s veiling featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Marc van Dijck en Stephan Conter, van Stephex Stables, legden gisteravond op de Woodland's veiling een topbedrag van 104.000 euro voor de vijfjarige Caipiranja de la Pomme (v. Taran de la Pomme). De merrie was daarmee het duurst verkochte paard van de veiling. 

De schimmelhengst Java (v. Castelino van de Helle) bracht als tweede duurste aankoop een bedrag van 100.000 euro op. Veel geld werd ook neergeteld voor Elzas (v. Vingino), die 86.000 euro opleverde, en Calypso (v. Tangelo van de Zuuthoeve), hij verwisselde voor 80.000 euro van eigenaar.

De paarden werden voorgereden door Pieter Clemens, Jeroen De Winter, Guillaume Batillat, Caroline Poels en Vicky Van De Poel.

Aan het begin van de avond werd het embryo van de volle broer zus van Lamm de Fetan geveild, deze bracht 21.000 euro op.

Klik hier voor een video van Caipiranja de la Pomme

Bron: Horses/ Galop.be

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like