Fontainebleau eerste etappe van FEI Nations Cup eventing

Fontainebleau eerste etappe van FEI Nations Cup eventing featured image
Nederlands eventing team in Caen. Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Het komende weekend is in Fontainebleau de aftrap van de nieuwe serie FEI Nations Cup eventing. De prestigieuze competitie bestaat uit een serie van negen landenwedstrijden, met de finale in Boekelo. Nederland werd vorig jaar vijfde. Voor het eventingteam begint in Fontainebleau de eerste test voor de Olympische Spelen.

Van de Olympische longlist staan naast Tim Lips met Concrex Bayro N.O.P. ook Merel Blom met Rumour has It N.O.P., Alice Naber met Coral Estate Harry Belafonte en Elaine Pen met Vira N.O.P. op de deelnemerslijst. Voor Elaine de eerste grote wedstrijd weer naar lange periode van rust. Daarnaast komen voor Nederland Eef Hamers, Jan van Beek, Nienke van Roekel en Fraser King aan de start.

Duitsland is sterk vertegenwoordigd met de topruiter Michael Jung en zijn kampioenspaarden La Biosthetique – Sam FBW en fischerRocana FST, Sandra Auffahrt met Opgun Louvo en Ispo, Andreas Ostholt en Jörg Kurbel. Uit Australië komen onder meer Andrew Hoy en Christopher Burton. En Frankrijk brengt in eigen huis favorieten als Thomas Carlile, Maxime Livio, en Nicolas Touzaint aan de start.

Klik hier voor de deelnemerslijst.
Voor startlijsten en uitslagen klik hier.

Bron Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant