Het gaan niet eens direct over het wel of niet afschaffen van de hulpmiddelen, aldus de voormalig vice-voorzitter. “Ik heb al langer een afwijkende mening en dat is op zich geen probleem. Maar de lijn die het bestuur nu bewandelt, daar kan ik me niet meer in vinden. Dat past mij niet.”
Goede hoop
Raeven had na het juryledenoverleg afgelopen dinsdag goede hoop. “Ik was daar niet bij, maar ik heb van meerdere juryleden begrepen dat er is geapplaudisseerd voor het hetgeen Lammert Tel daar heeft afgesproken. Er was voldoende vertrouwen om tot een deal met de KNHS te komen. Dat daar vervolgens weer van wordt afgeweken, dat kan niet.”
Zeer onverstandig
Vanaf 2013 is Raeven lid van het bestuur van de VTN, de laatste twee jaar als vice-voorzitter. Afsplitsing van de KNHS is volgens hem funest voor de aangespannen sport. “We verliezen dan een professioneel platform waar we op terug kunnen vallen. En een professioneel podium om te rijden, als de KNHS-concoursen niet meer toegankelijk zijn voor ons. Ik vind het zeer onverstandig.”
Bron: Horses.nl