Johannes Ehning wint Medium Tour Lastrup, Regter beste Nederlandse

Johannes Ehning wint Medium Tour Lastrup, Regter beste Nederlandse featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Zojuist won Johannes Ehning de 1,40m twee fasen rubriek van de CSI2* in Lastrup. Het beste Nederlandse resultaat is voor Chantal Regter, de amazone is te vinden op plaats elf.

Ehning wist met Quintana Roo (v.Quintero) een tijd van 24,16 te rijden, een halve seconde sneller dan de nummer twee Conor McMahon en Kamara van’t Heike (v.Epleaser) die 24,48 klokte.

Vleugje Nederlands

De amazone die het podium compleet maakte, was Remy Ellis met Flinton C N (v.Clinton). Aan deze derde plaats zit een Nederlands randje, aangezien deze Britse amazone sinds kort gevestigd is in het Overijsselse Daarle, bij H&H Stables van Henri Stegeman en Hilde Woudstra. Beste Nederlandse in deze rubriek was Chantal Regter met Quilando (v.Quintender) op een elfde plaats in een tijd van 27,08.

Bekijk hier de uitslag.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant