Amber Fijen bereikt top 5 in Lummen

Amber Fijen bereikt top 5 in Lummen featured image
Amber Fijen (hier in actie met Zambesi) Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Gisteren werden in de Derby arena van CSI Lummen verscheidene kwalificatiewedstrijden op 1,45 m-niveau verreden, waarin de ruiters uiteindelijk meedingen naar een startplaats in de Grand Prix van zondag. In één van deze rubrieken bereikte Amber Fijen de top vijf door Briljant (v. Chacco-Blue) in 63,46 seconden rond te sturen.

In deze wedstrijd bleek de Luxemburgse Charlotte Bettendorf de beste. Met de Kannan-nakomeling Kiwi du Gibet finishte zij in 61,63 seconden en bleef zij Emma Augier de Moussac nipt voor, die tweede werd met een tijd van 61,82 seconden. Msciwoj Kiecon sloot aan op de derde plaats, gevolgd door Belg Sven van Dijck.

Achter Fijen eindigde Remco Been, die zich met Lumen Ulady (v. Guidam) wist te plaatsen voor de volgende ronde op vrijdag. Daar komt eveneens Michel Hendrix aan de start, die met Baileys (v. Indoctro) gisteren de elfde plaats wist te veroveren. Zij nemen het dan nog niet op tegen Jeroen Dubbeldam, die met Camilo LS la Silla (v. Montebello LA Silla) vrijdag in een andere kwalificatiewedstrijd de ring weer betreedt.

Bekijk hier de uitslag van de 1,45 m-kwalificatiewedstrijd voor nummer 6.
Bekijk hier de uitslag van de 1,45 m-kwalificatiewedstrijd voor nummer 5.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant