Gaudiano start de dag met winst

Gaudiano start de dag met winst featured image
Emanuele Gaudiano, hier met AdmaraFoto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Emanuele Gaudiano is de dag in Antwerpen goed begonnen. De Italiaan pakte met Jasper P d'15 de winst in de tweefasen proef over 1,45m met bijna een seconde verschil met John Whitaker. Gudrun Patteet was met de derde plaats goed voor het beste thuisresultaat in deze eerste proef van de dag.

Whitaker zadelde Crumley voor deze vijfsterren proef. De Britse ruiter liet de zoon van Cassus in 26,47 seconden foutloos over de streep galopperen, terwijl Gaudiano in 25,57 seconden aan de finish kwam met zijn ruin van Echo van t Spieveld.

Belgisch resultaat

Niet alleen Patteet pakte in deze rubriek voor België een top 5-klassering, maar ook landgenoot Olivier Philippaerts. In het zadel van Ikker kwam Philippaerts dubbel foutloos aan de finish in 27,92 seconden. Daarmee mocht de ruiter zich met de ruin van Ogano Sitte als vijfde opstellen voor de prijsuireiking. De vierde plaats was voor Emma Augier de Moussac en Kanonja (Kannan). Het duo uit Tsjechië klokte af op 27,44 seconden. Patteet kwam aan de start met Sea Coast Ideo d’O (v. Bentley van de Heffinck), waarmee ze twee jaar geleden het Belgisch kampioenschap voor zevenjarige springpaarden won. Zij finishte in 26,90 seconden.

 

Klik hier voor alle uitslagen

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like