Oranje podium in Big Tour CSI Asten

Siebe Kramer hier met Bella Meta
Siebe Kramer hier met Bella Meta
Op de openingsdag van het CSI in Asten kreeg de Big Tour een geheel Oranje podium. Siebe Kramer won PMC Staalbouw Prix voor Michel Hendrix en Joy Lammers.


PMC Staalbouw Prix was een 1.45m proef direct op tijd. Vijf combinaties waren foutloos waarvan Siebe Kramer met de tienjarige merrie Zsa Zsa (v. Sam R) in 58,50 seconde royaal de snelste was. Kramer zette Michel Hendrix op Eder van den Blauwaert (v. Kashmir van Schuttershof) op ruim een seconde (59,84) en Joy Lammers met Winny (v. Quasimodo Z) zelfs op bijna drie (61,40).

De overige twee foutlozen waren de Zweed Mariano Maggi met Bombay Sapphire (v. Balou du Rouet) en de Ier Alex Duffy (Ierland) met de KWPN-er Wrangler (v. Padinus).

Ook de Small Tour kreeg gisteren een Nederlandse overwinning, Jarno va Erp pakte met Tella (v. Landeur) de zege in het 1.30m voor Anne van Vulpen met Axel (v. Concetto).

In het 1.40m, de Medium Tour, ging de winst naar Boy-Adrian Van Gelderen (België) met Be Cool (v. Vanoverbeek). Met een gedeelde vierde plaats was Kristian Houwen op Dutch Beauleo Z (v. Dutch Capitol) de beste Nederlander. Hij deelde de plaats met Ashlee Bond met Agrostar. Liza Tiebot zat met de Guidam-zoon Winchester hier vlak achter op zes.

Klik hier voor alle uitslagen.

Bron Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant