Van de Rijt en Van Erp in top tien Young Rider GP Opglabbeek

Van de Rijt en Van Erp in top tien Young Rider GP Opglabbeek featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Teddy van de Rijt en Jarno van Erp eindigden zojuist op de zesde en zevende plek in de Grote Prijs voor Young Riders in Opglabbeek. Gavin Harley en Understone van de Kapel uit Ierland wonnen de rubriek over 1.45m door als snelste van de elf barragisten foutloos over de eindstreep te rijden.

De thuisrijdende Yentl Baert werd tweede met Fantast van het Indihof. Het Belgische duo kwam in 32.78 seconden aan de finish, precies een seconde sneller dan de Franse Tressy Muhr, die derde werd met Talma D’Elle.

De top 5 werd verder compleet gemaakt door de thuisrijdende Boy-Adrian van Gelderen met Casimo op de vierde plaats en de Britse Aimee Jones met Never Last op de vijfde plek.

Van de Rijt zadelde Lander Z en kwam met 32.93 seconden op de klok als snelste vierfouter aan de finish voor Van Erp met Al Capone. Van Erp kreeg eveneens vier strafpunten met de, bij het AES goedgekeurde KWPN-hengst, maar was een seconde langzamer dan zijn landgenote.

Children

Bij de Children eindigde Jasper Bulthuis, die donderdag net naast het podium eindigde met Show Man Green, vandaag op de derde plek met Citania. Bulthuis was met 75.55 seconden op de klok net iets langzamer dan Jennifer Hochstadter uit Liechtenstein die  Sunset Boulevard in 75.29 seconden naar de tweede plaats stuurde.
De zege in deze rubriek was voor de thuisrijdende Antoni Draga. De Belgische ruiter stuurde zijn Caramel d’en Haut in 72.78 seconden rond en dat was zowat drie seconden sneller dan zijn concurrenten.

Klik hier voor alle uitslagen

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant