Peder Fredricson en H&M All In weer sterk in Lummen

Peder Fredricson en H&M All In weer sterk in Lummen featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Peder Fredricson en H&M All In hebben zojuist weer de 1.50m rubriek in het Belgische Lummen gewonnen. Gisteren eisten Fredericson, in de kwalificatiewedstrijd voor de Longines Grand Prix, ook al de overwinning op.

Fredricson kwam met H&M All In (v. Kashmir van Schuttershof) als enige combinatie foutloos over de finish en zette de klok stop op 44.70 seconden. De Belgische combinatie Jeroen Appelen eindigde op plaats twee met de Accardi-nakomeling Aikido Z. Pénélope Leprevost en Nice Stephanie (v. Cardento) haalden voor Frankrijk het brons binnen voor Jos Verlooy en Farfelu de la Pomme (v. Vigo d’Arsouilles). Janika Sprunger maakten de top vijf compleet.

De beste Nederlandse combinatie in deze competitie was Henk van de Pol met de ruin Willink (v. Twister), zij eindigden op plaats zes. Marc Houtzager en Sterrehof’s Voltaire (v. Now or Never M) zijn terug te vinden op plaats achttien, voor Frank Schuttert en Arc de Triomphe (v. Triomphe de Muze) op plaats tweeëntwintig.

Klik hier voor uitslagen.

Bron: Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like