Marieke van der Putten dik bovenaan met Jameson en Zum Glück: ‘Eerste ritje weer op Tito maakt het nóg mooier’

Marieke van der Putten dik bovenaan met Jameson en Zum Glück: ‘Eerste ritje weer op Tito maakt het nóg mooier’ featured image
Marieke van der Putten met Jameson RS2. Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl

Marieke van der Putten was vandaag uiterst succesvol op de Subtopwedstrijd in Groesbeek. Met Jameson RS2 (v. Blue Hors Zack) reed ze in de Intermédiaire I naar de fraaie score van 75,147% en won daarmee de gecombineerde Lichte Tour-rubriek. Met Zum Glück RS2 (v. Zonik) behaalde Van der Putten haar tweede overwinning van de dag. Met de score van 73,309% in de Intermédiaire II bleef het duo dik voor op de concurrentie.

Premium artikel

Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.

Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.

Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)

Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.

Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.

You might also like