Theo Hanzon en Lucky Man Sollenburg stromen succesvol door naar de Inter II: ‘Ik zie echt een Grand Prix paard in hem’

Theo Hanzon en Lucky Man Sollenburg stromen succesvol door naar de Inter II: ‘Ik zie echt een Grand Prix paard in hem’ featured image
Theo Hanzon met Lucky Man Sollenburg. Foto: Sanne Wiering

Na al fraaie resultaten in het ZZ-Zwaar en de Lichte Tour hield Theo Hanzon de Grand Galaxy Win-zoon Lucky Man Sollenburg sinds april thuis om verder te trainen richting de Zware Tour. Gisteren kwam de negenjarige ruin op de derde dag van de Subtop-driedaagse in Deurne voor de tweede keer aan de start in de Intermédiaire II en dat deed hij met succes. Met 70,44% won de combinatie de met de Grand Prix gecombineerde rubriek.

Premium artikel

Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.

Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.

Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)

Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.

Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.

You might also like