Chardon, De Ronde en Timmerman naar Wereldbeker

Chardon, De Ronde en Timmerman naar Wereldbeker featured image
v.l.n.r. De Ronde, Timmerman en Chardon op WEG Mennen 2014 Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
De FEI heeft de eindstand van de kwalificatie voor de FEI Wereldbeker vierspannen voor het seizoen 2016/2017 bekend gemaakt. IJsbrand Chardon, Koos de Ronde en Theo Timmerman hebben zich wederom weten te kwalificeren voor deze indoorserie.

De Wereldbekercyclus gaat in november van start. Tien menners hebben zich hiervoor weten te plaatsen. Naast het Nederlandse trio verschijnt regerend Wereldkampioen en titelverdediger van de Wereldbeker, Boyd Exell, aan de start. József Dobrovitz jr, de nummer twee van de wereld, kan het de Nederlandse menners ook moeilijk gaan maken.

De andere gekwalificeerden zijn: Chester Weber, Michael Brauchle, József Dobrovitz sr, Georg von Stein en Christoph Sandmann.

De gekwalificeerde menners worden aangeschreven om hun deelname te bevestigen. Op 17 oktober vindt de telefonische loting plaats, waarna bekend wordt welke menner op welke wedstrijd aan de start verschijnt.

Wedstrijden

De volgende wedstrijden zijn geselecteerd voor de Wereldbekercyclus:

Stuttgart (GER) 18-19 november 2016
Stockholm (SWE) 25-27 november 2016
Budapest (HUN) 02-03 december 206
Geneva (SUI) 10-11 december 2016
London Olympia (GBR) 16-17 december 2016
Mechelen (BEL) 29-30 december 2016
Leipzig (GER) 20-22 januari 2017
Bordeaux (FRA) 04-05 februari 2017

De finale wordt op 25 en 26 februari 2017 verreden in Gothenburg.

Klik hier voor de ranking voor de Wereldbeker.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl/Hoefnet

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant