Lansink-pupil Bisharat heeft zijn draai al gevonden met Contifex

Lansink-pupil Bisharat heeft zijn draai al gevonden met Contifex featured image
Carambole en Willem Greve in de ring - Foto: Melanie Brevink van Dijk
Olympisch ruiter Ibrahim Hani Bisharat uit Jordanië heeft met zijn nieuwe paard Contifex (v. Cornet Obolensky) de belangrijkste proef van de eerste dag, het 1.45m, gewonnen op het CSI3* in Knokke. Ibrahim wordt getraind door Jos Lansink en startte Contifex eind juni voor de eerste keer op Outdoor Gelderland. Willem Greve startte ook Carambole in Knokke en werd na een rustig nulrondje 15e.

Contifex nam als vijfjarige in 2008 met Christian Temme deel aan het WK voor jonge paarden in Lanaken. Drie jaar later debuteerde hij op het CSI3* in Bremen onder Denis Lynch, die een aantal successen tot op vijfsterrenniveau met de hengst had. In het najaar van 2012 kwam Contifex in bezit van de Syrische ruiter Ahmad Saber Hamcho. Daarna was hij korte tijd onder het zadel van Pius Schwizer en nu staat hij dus sinds kort bij Bisharat.

Carambole 15e met rustig nulrondje

Beste Nederlander in Knokke was Willem Greve met de hengst Carambole (v. Cassini I). Greve is hard aan het werk om Carambole zijn comeback te laten maken op het hoogste niveau en springt nu links en rechts in 1,40 en 1,45m rubrieken. Hij eindigde op de 15e plaats na een rustig nulrondje. Bij de eerste twintig eindigde ook Patrick Lemmen met Ideaal.

Uitslag

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant