In de dressuur had Fouaad Mirza al een topscore met Seigneur Medicott neergezet. De 32.10 punten die het paar ontving bij hun debuut, was meteen de twintigste opeenvolgende keer dat het paard onder de 40 punten liep.
Ook in de cross ging het voorspoedig, zonder hindernisfouten kwam het paar binnen met alleen 2.4 tijdsoverschrijding. De twee afgeworpen balken in het springen waren geen bedreiging meer voor de eerste plaats van Mirza. Het eindtotaal kwam uit op 42.50.
Met zijn veertienjarige Cocky Locky eindigde Fouaad Mirza als tweede op zijn dressuurscore van 43.50.
In Montelibretti werd ook het Italiaanse eventing kampioenschap verreden over de korte 3*. Clelia Casiraghi zorgde voor een Oranje tintje, zij won het zilver met de KWPN’er Verdi, een vijftienjarige zoon van Indoctro. Pietro Sandei won het kampioenschap op Rubis de Prere (v. Fedor de Seves).
Bron Paardenkrant-Horses.nl

