Een goed begin van 2010 voor stal Laarakkers afgelopen weekend tijdens Indoor Veendam in Zuidbroek. Naast de overwinningen van Christa Laarakkers in de lichte tour deed ook stalamazone Vai Bruntink van zich spreken. Bruntink won met Romanoff (v. Jazz) zowel de verplichte proef als de kür op muziek in de klasse ZZ-zwaar. Bovendien won ze met Union Jack (v. Apollonios) ook nog de kür in het ZZ-licht.
Het ZZ-licht kwam op naam van Miriam Hollander met Wilfonia. Ze reed de nakomeling van Gribaldi naar 67 procent. De tweede plaats was voor Linda van der Hauw. Ze scoorde met Unadette (v. Gribaldi) 64,86 procent. De derde plaats was voor Annet van der Knaap-Klok met Ultimo S (v. Olivi). Zij scoorde 63,71 procent. Bruntink werd vierde in de verplichte proef en won vervolgens de ZZ-licht kür op muziek. In de kür reed ze Union Jack naar een score van 70,50 procent. De tweede plaats was voor Annet van der Knaap-Klok met Ultimo S en een score van 65,83 procent. De derde plaats was voor Linda van der Hauw met Unadette. Zij scoorden 64,25 procent.
Vai Bruntink liet in de klasse ZZ-zwaar de concurrentie ver achter zich. Met Romanoff kwam ze tot een score van 68,28 procent. Yvonne Snieder eindigde met Vlingh (v. Flemmingh) op de tweede plaats. Het duo kwam tot 62,80 procent. Rolf Snijders eindigde in deze proef op de derde plaats. Snijders reed Dts Sammartini (v. Samber) naar 65,83 procent. Ook de ZZ-zwaar kür op muziek kwam op naam van Vai Bruntink. Met Romanoff liet ze een score van 67,42 procent noteren. Wilmer Lanning eindigde op een tweede plaats met Tuur GW (v. Gribaldi). De derde plaats was voor Yvonne Snieder met Vlingh. Ze scoorde 63,33 procent.
Klik hier voor alle uitslagen van de klasse ZZ-licht
Klik hier voor alle uitslagen van de klasse ZZ-licht kür op muziek
Klik hier voor alle uitslagen van de klasse ZZ-zwaar
Klik hier voor alle uitslagen van de klasse ZZ-zwaar kür op muziek
Bron: Horses.nl