Het team voor Rotterdam is nagenoeg gelijk aan het gouden WK-team van de Wereldruiterspelen in Caen. Gerco Schröder en Jur Vrieling rijden echter in plaats van Glock’s London en de gepensioneerde VDL Bubalu met Glock’s Cognac Champblanc en VDL Zirocco Blue N.O.P. Maikel van der Vleuten en VDL Groep Verdi TN N.O.P. en wereldkampioenen Jeroen Dubbeldam en SFN Zenith N.O.P. completeren het team. Nederlands kampioen Leopold van Asten vormt met VDL Groep Zidane de reservecombinatie.
“Ik hoop dat we de goede vorm van Rome en de week erna in Aken vol kunnen houden”, aldus Rob Ehrens. “Met deze sterke groep dwingen we gewoon een topklassering af. Rotterdam is een prachtige wedstrijd. Ook mijn collega bondscoaches komen met sterke teams.”
Dat Gerco Schröder nog steeds geen beroep kan doen op zijn zilveren olympiër Glock’s London N.O.P. baat enigszins zorgen. De Nabab de Rêve-zoon is in opbouw na een blessure en het is nog maar de vraag of het EK in Aken dit jaar haalbaar is. “Het is nog onduidelijk of London genoeg voorbereiding zal hebben voor het EK”, licht Maarten van der Heijden namens de KNHS toe.
Bron: Horses / KNHS

