Door de drie juryleden werd Daphne van Peperstraten unaniem op kop gezet en voor de sterk gereden proef op de Johnson-zoon Greenpoint’s Cupido kreeg de jonge amazone 73.063%. Van Peperstraten zet na het winnen van de medailles op het EK in Roosendaal haar goede vorm door.
Milou Dees tweede
Het Tsjechische jurylid Valerianova vond de proef van Milou Dees van gelijke kwaliteit als die van Van Peperstraten, maar de twee andere juryleden zaten wat lager. Dees werd hierdoor tweede met Francesco en het paar scoorde 70.450%.
Annelotte Felix derde Nederlandse
Annelotte Felix haalde de 70% net niet, voor haar proef met de twaalfjarige Amos kreeg Felix 69.550%. De top vijf werd volgemaakt door de Duitse Vivien Lou Petermeier met Fashion Freak VP (v. Fidertanz 2) en de Italiaanse Alice Campanella met de KWPN gefokte Chin Chan K (v. Samba Hit II). Op de zesde plaats kwam de laatste buitenlandse bij de junioren, Thea Bech met Dionisos (v. Spielberg). De Deense traint bij Dressuurstal van Baalen.
Bron Paardenkrant-Horses.nl

