De lezers van het Duitse blad Reiter Revue hebben Desperados FRH uitverkozen tot Paard van het Jaar 2015. De 15-jarige zoon van De Niro won de titel met 48% van de stemmen en kreeg op deze wijze extra waardering voor zijn EK-medailles. De huldiging vond afgelopen weekend plaats.
Amazone Kristina Bröring-Sprehe nam op de gala-avond van het nationale kampioenschap in Balve de prijzen in ontvangst. “Het is een hengst met karakter en vechtlust”, sprak de amazone. “Hij strijdt voor me in iedere proef, dat maakt hem zo bijzonder.”
De hengst, in 2015 winnaar van EK team-brons en individueel zilver, verscheen niet zelf in de rijbaan voor de huldiging. Hij moest vroeg naar bed omdat de volgende dag de kür op muziek voor hem op het programma stond.
Bron: Reiter Revue / Paardenkrant-Horses.nl

