Van Liere en Hermès winnen Wereldbekeretappe Mechelen, Verboomen en Pauluis 2 en 3

Van Liere en Hermès winnen Wereldbekeretappe Mechelen, Verboomen en Pauluis 2 en 3 featured image
Dinja van Liere met Hermès Foto: FEI/Caremans

Na een nogal spannende Grand Prix herpakten Hermès (v. Easy Game) en Dinja van Liere zich in de Wereldbekerkür. Net zoals twee jaar geleden won Hermès de Wereldbekeretappe in Mechelen, hij deed dat met 83,24%. Twee Belgen kwamen op plaats 2 en 3 terecht: Justin Verboomen en de achtjarige Zonik Plus (v. Zonik) scoorden in hun allereerste kür 81,73% en Larissa Pauluis kwam met Flambeau (v. Ampère) op 79,92%. Twee Belgen in de top-3 dus en de derde – Domien Michiels met de zestienjarige Intermezzo van het Meerdaalhof – op plaats 6 met 77,305%. Een bijzondere dag voor de Belgische dressuursport dus. Devenda Dijkstra haalde met Hero de top-10 ook (75,915%).

Premium artikel

Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.

Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.

Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)

Speciaal actie-abonnement!
Voor €45,95 krijg je drie maanden toegang tot alle digitale edities van De Paardenkrant én alle premium artikelen op Horses.nl. Zo mis je niets van het hengstenkeuringsseizoen 2025-2026.

Abonneer direct

Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.

Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.

You might also like