Eddieni wint finale voor voor zevenjarigen op Mallorca

Eddieni wint finale voor voor zevenjarigen op Mallorca featured image
Augusti Elias met Eddieni (v. Johnson) Foto: Lynn van Woudenbergh / www.arnd.nl
De KWPN-ruin Eddieni (v. Johnson) heeft met Augusti Elias de finale van de zevenjarige dressuurpaarden op Mallorca gewonnen. Net als in de kwalificatie bleef de Spanjaard met de zoon van Johnson Matthias Alexander Rath en Sir Picardi ruim voor.


Augusti Elias is al succesvol geweest met Theo Hanzons voormalige topper Eddieni. Ze wonnen ook al het Spaanse kampioenschap voor zevenjarige dressuurpaarden. Vanmorgen zette de combinatie een percentage van 78.279 neer, met onder meer een 9 voor de galop. Matthias Alexander Rath scoorde met de Sir Donnerhall-zoon en in Oldenburg goedgekeurde Sir Picardi 74.764%.

Matthias Rath won wel de finale voor de vijfjarigen. Met Flash Hit, een zoon van Fürst Romancier, kreeg Rath 8,26 punten. Bij de zesjarigen zegevierde de Tsjechische Hana Vasaryova met de Oldenburger Silky Moves (v. Starnberg) met 8,52 punten.

Klik hier voor alle uitslagen.

Bron Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant