Hosmar probeert zich met een reservepaard kwalificeren voor de Paralympische Spelen en lijkt hiermee de eerste stap gezet te hebben. Bondscoach Joyce Heuitink was enthousiast over het debuut: “Frank zat pas voor de vierde keer op Wallace, maar ze zijn nu al een hele mooie combinatie. De proef gaf een harmonieus beeld. Wallace was stil in de aanleuning en liet mooie verruimingen en zijgangen zien. Bij één keertwending bleef hij staan.”
Dit foutje bleek geen belemmering voor de ruiter uit Haarle te zijn, die de leiding in het klassement tot aan het einde van de wedstrijd vast kon blijven houden. Hiermee werpt de samenwerking met Den Dulk nu al zijn vruchten af.
Ook kwam Hosmar nog in actie met zijn eigen paard Alphaville N.O.P., maar hij kon zijn andere resultaat niet overtreffen. Met de Sandreo-zoon behaalde hij een score van 68,77% en werd hij tweede. Marjolein van Kerckhoven en Lockefeer’s Sampras maakten met een percentage van 68,77 het Nederlands podium compleet. Verder kwam Petra van Oostrum aan de start, die met een score van 59,48% tiende werd.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl