Kristy Oatley wint Grand Prix Special Zakrzów

Kristy Oatley wint Grand Prix Special Zakrzów featured image
Foto: Pierre Costabadie / www.arnd.nl
Op het CDI3* in het Poolse Zakrzów ging de winst in de Grand Prix Special gisteren naar de Australische Kristy Oatley. Met Swagman 2 (v. Sandro Hit) reed zij naar een score van 70,843%.

De juryleden zaten wat betreft het resultaat van de Australische amazone op één lijn en plaatsten haar unaniem op de eerste plaats. Aleksandra Szulc (POL) werd tweede met Rumba Hit (v. Samba Hit) met 68,236%. De derde plaats was voor de eveneens Poolse Rishat Sabitov en Azzara (v. Rubin). Deze combinatie kreeg van de jury een score van 66,196%.

Grand Prix
Eerder op de dag was Oatley ook al succesvol met Du Soleil (v. De Niro) in de Grand Prix. Hierin werd zij tweede met een score van 70,560%. De Duitse Juliane Brunckhorst won deze proef met Fuerstano (v. Fuerst Heinrich) met een score van 71,400%. De derde plaats in de Grand Prix was voor Belinda Weinbauer en Söhnlein Briljant MJ (v. Shakespeare in Love). Zij reden naar een score van 70,420%.

Klik hier voor de uitslagen van de Grand Prix Special

Klik hier voor de uitslagen van de Grand Prix

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant