Overwinning voor Demi Vermeulen in Grade II

Overwinning voor Demi Vermeulen in Grade II featured image
Demi Vermeulen hier met Vaness Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Demi Vermeulen heeft zojuist met Burberry (v. Lord Loxley) de overwinning van de Grade II teamtest op CDI Al Shaqab (Doha) op haar naam geschreven. Met een percentage van 73.480% bleef ze de concurrentie ruim voor.

Vermeulen wist met maar liefst 3% voorsprong de nummer twee, de Deense Caroline Cecilie Nielsen en Leon (v. Lord Swiss), op afstand te houden. Deze combinatie kreeg van de jury 70.245%. Hiermee bleef ze Rixt van der Horst en Caraat (v. Gribaldi) nipt voor. Zij kregen voor hun proef 70.049%. Vierde werd de Duitse Angelika Trabert met First Lady Melody (v. Del Quinto) met een score van 65.784%. Annemarieke Roling – Nobel en Ricochet (v. Flemmingh) maakte met een percentage van 65.686% de top 5 compleet.

Grade Ib

In Grade Ib landenproef eindigde Nicole den Dulk met Faust (v. Fidertanz) met een score van 70.667% op de tweede plaats. Deze rubriek werd gewonnen door Pepo Puch en Fontainenoir (v. Florencio). Deze combinatie reed naar een score van 74.533%. Derde werd de Franse Céline Gerny met Flint (v. Nestor) met 68.600%.

Klik hier voor de uitslagen van Grade II.
Klik hier voor de uitslagen van Grade Ib.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant