Spanningstranen bij Nicole den Dulk

Spanningstranen bij Nicole den Dulk featured image
Nicole den Dulk Foto Claartje van Andel
De spanning ontlaadde zich bij Nicole den Dulk toen ze door Chris Haazen van haar paard getild werd na haar teamtest in grade I, beloond met 71,610%. In tranen!


Ze had zojuist met Wallace een hele fijne proef in grade I laten zien. Met grote steun- en toeverlaat Chris Haazen staande aan de zijkant van de baan en groom Marleen Veldhuis bij A liepen alle figuren in stap en draf probleemloos, terwijl de regen gestaag bleef neervallen. “Dit is mijn eerste WK en ook die van Wally”, zo verklaarde Nicole haar tranen die tevoorschijn kwamen toen Haazen haar van het paard getild had. “Iedereen met mij heeft er zo hard aan gewerkt, dat ik ook niemand wil teleurstellen! Zo’n WK maakt gewoon heel veel indruk. Dat geeft ook nog extra spanning. Er zijn 25 deelnemers in mijn grade, het is hier erg groot en zoiets heb ik niet eerder mee gemaakt.”
Of ze last gehad had van de regen? “Thuis rijden we altijd buiten. Dat is dan het voordeel”, vond ze.

Trainer Chris Haazen zei: “Ik zal je zeggen, ik ben trots! We hebben er niet een beetje voor gewerkt, maar verrekte hard. Na het NK in Hoofddorp hebben we er alleen maar aan gewerkt om Nicole de aanleuning beter te kunnen laten houden in de proef. En nu was Wallace er geen moment niet aan. Ik ben trots! Dat kleine beetje meer impuls komt in de individuele proef er vast nog wel bij.”

Klik hier voor een fotoserie van Arnd Bronkhorst.

Bron Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant