“Op de huidige locatie in Zegveld begonnen we uit onze jas te groeien. Met name door het aanbod van trainingspaarden en het uitbrengen van hengsten zijn we op zoek gegaan naar een andere locatie. Bij de Platinum Stable in Riel hebben we die plek gevonden. De al bestaande faciliteiten in combinatie met de mogelijke uitbreidingen maakt dat we als bedrijf verder kunnen groeien”, laat Stal Brouwer weten.
Ondanks de bedrijfsvestiging op het terrein van de Platinum Stable zal Stal Brouwer zelfstandig haar activiteiten blijven exploiteren. “Wij blijven een onafhankelijke dressuurstal waar handel, training en begeleiding de hoofdactiviteiten zijn. Daarnaast zullen we ons gaan toeleggen op het management van de Platinum Stable. Met onze permanente vestiging verwachten we elkaars bedrijfsactiviteiten te kunnen versterken.”
Bron: Persbericht
Het valt mij op dat er de laatste jaren steeds meer aan fotografie gedraaid wordt, zie ook bij dit artikel…
Hoe scheef moet je een foto plaatsen om een neusje voor de loodlijn te krijgen? Of was het artistieke vrijheid?
Hallo,
Bedankt voor uw reactie. Ik heb deze foto gemaakt en inderdaad heeft het te maken met artistieke vrijheid. Ik vind het persoonlijk leuk om als fotograaf iets anders dan anders te proberen, zodoende. Het heeft niet te maken met een poging om het neusje voor de loodlijn te krijgen.
mvg, Melanie Brevink-van Dijk, De Paardenkrant
Ik vind het een prachtige foto! Compliment voor de artistieke vrijheid Melanie.
Dankjewel! Altijd leuk om te horen.
Hoe gaat is dat dan!!!
Gaan zij Zegveld dan helemaal verlaten of gaan alleen de paarden naar Riel? Broertje zit toch in de springsport. Gaat hij dan ook mee???