Wildcard WB-finale voor Charlotte Dujardin en Valegro

Wildcard WB-finale voor Charlotte Dujardin en Valegro featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Het was al te verwachten, maar nu is het zeker: Charlotte Dujardin en Valegro (v. Negro) hebben een wildcard gekregen om deel te kunnen nemen aan de finale van de wereldbeker over drie weken.

Voor de combinatie is het de eerste keer dat ze meedoen aan de wereldbeker cyclus. Ze wonnen de kwalificatiewedstrijden in Londen (met een nieuw wereldrecord van 93,98%) en Amsterdam, maar kwamen niet aan de start in Den Bosch, omdat Valegro niet fit zou zijn. Ze kwam hierdoor net één plaats in de eindstand te kort om direct door te mogen naar Lyon. Nu gaat de combinatie middels de wildcard alsnog van start.

Het belooft een spannende wedstrijd te worden, want ook titelverdedigster Helen Langehanenberg met Damon Hill en  Edward Gal met Glock’s Undercover reizen af naar Lyon.

Ook de Fransman Marc Boblet heeft met Noble Dream (v. Caprimond) een wildcard gekregen.

Bron: Horses/ Horse and Hound

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant