Zege voor Von Bredow-Werndl in Inter-I Horses & Dreams

Zege voor Von Bredow-Werndl in Inter-I Horses & Dreams featured image
Jessica von Bredow-Werndl hier met Unee BBFoto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Jessica von Bredow-Werndl en Dante's Peak wonnen zojuist in het Duitse Hagen de Intermediaire I. De zege was net niet unaniem, want het jurylid bij E plaatste de amazone op de tweede plaats, maar het totaal van 74.289% was wel voldoende om de winst te pakken.

Daniel Bachmann Andersen werd tweede met de, bij het Hannoveraanse en Deense Warmbloed Stamboek goedgekeurde, KWPN-hengst  Blue Hors Don Olymbrio. Het jurylid bij E gaf de Deense ruiter 79.474% wat zo’n zeven procent hoger was dan de scores van de andere vier juryleden en wat de doorslag gaf voor de tweede plaats.

Helen Langehanenberg en Annabelle werden, net als gisteren in de Prix st Georges, derde. De Duitse topamazone kreeg 71.895% voor haar proef met de achtjarige Holsteinermerrie, waarmee ze gisteren haar internationale rentree maakte na de geboorte van haar dochter afgelopen december.
Tessa Frank werd voor thuispubliek vierde in het zadel van Easy Fellow, zij kreeg 71.579% voor haar proef.

Allan Gron en Zick Flower, die gisteren de zege opeisten in de prix st Georges, eindigden vandaag op de vijfde plaats. De stalruiter van Blue Hors reed de Zack-zoon naar een score van 70.658%.

Het beste Nederlandse resultaat werd neergezet door Linda Verwaal en Rocky. De combinatie behaalde 68.974% en werd elfde.

Klik hier voor alle uitslagen

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant