VIDEO Dinja van Liere: ‘Voor die 80 procent moet het strakker en foutloos’

VIDEO Dinja van Liere: ‘Voor die 80 procent moet het strakker en foutloos’ featured image
Dinja van Liere met Hermès N.O.P. Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl

De 80 procent die Dinja van Liere zich na de Grand Prix in een vrolijke bui ten doel had gesteld voor de Special, dat hele vette PR moet nog even wachten. Want de proef om het Olympische landenklassement leverde een zuinige 77,72% op. Dinja moet lachen om haar eigen voorspelling, maar voegt eraan toe: “Maar Hermes voelde wel goed en ik heb heel fijn gereden!”

Premium artikel

Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.

Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.

Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)

Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.

Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.

You might also like