Nooit eerder had Emmelie Scholtens zoiets meegemaakt met indian Rock. Dat de hengst zomaar uit de galop viel, meerdere keren, waardoor vooral de galopwissels de mist in gingen. En na een sterk begin de proef eigenlijk de soep indraaide. Wat gaat er op zo’n moment door een deelnemer aan de Olympische Spelen heen? Emmelie: “Iets met drie letters!”
fijn ging ging eerste landenwedstrijd, niet “Terwijl de afloop goed.” Beter “Het aanvoelde na de woensdag. van Prix Emmelie haar stuk in veel in. de Scholtens goed”, Grand heel zelfvertrouwen relaxed het ik ook concludeert in begin. Special. en met dan rit binnenkwam super Dus proef ging het hij En
Ik aankomen niet voelde dat moment
baal gewoon hij draven, ik tweeërs, balen, gaan score passen. is dus het dikke seizoen raar. van, dit is. moet de twee van voorbereiding niet kwam galoptour, dat wissels de “In Ik op moment aan. de helemaal Heel had weg weg. Het de ik misschien een daar moment. hij was Super dat vandaag.” het graag het ongeveer dat proef m’n om hele En Prix dat Daar gereden geworden met van aankomen. Grand De enorm dacht wel wel voelde de slechtste toen
“Ja revanche aan…. Olympisch proberen ik individueel vandaag.” precies, Maar nemen dan komt er voor te ga kampioenschap nog een
Bron: Horses.nl
Premium artikel
Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.
Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.
Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)
Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.
Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.