Claire de Ridder staat voor Nederland in de finale met haar paard Tjekko en longeur Marina Joosten-Dupon. Samen met de Franse Marina vormt Claire dit jaar een vast team op de internationale wedstrijden. Marina is zeer ervaren als longeur, zo was zij onder andere de longeur van meervoudig Europees en wereldkampioen Mathias Lang (FRA).
De technische test van Claire was voldoende met een 5.980, Tjekko scoorde zelfs bij een van de juryleden de hoogste score 8.410. Claire staat nu op de vijftiende plaats.
Thuisland Oostenrijk is dit kampioenschap zeer succesvol bij de junioren. Zij sloten het kampioenschap af met 3 maal goud! Daniella Fritz wist bij de dames te winnen en Ramin Simon Rahimi bij de heren. Ook de titel bij de pas-de-deux ging naar Oostenrijk.
Bron: Horses/ KNHS
