Doron Kuipers overtuigt met Cukuta in 1,45m in Oliva

Doron Kuipers overtuigt met Cukuta in 1,45m in Oliva featured image
Doron Kuipers hier met Cukuta Foto Facebook MET Oliva
De herfst toer in Oliva heeft Doron Kuipers al de nodige prijzen opgeleverd, zeker op de Holsteinse merrie Cukuta. Gisteren reed hij de achtjarige dochter van Carthago voor het eerst in het 1,45m en pakte direct een overtuigende zege. In de barrage versloeg Kuipers het echtpaar Beerbaum met ruime cijfers.

Zeven van de veertien barragekandidaten bleven leverden opnieuw een foutloze ronde af. Doron Kuipers reed met afstand de snelste omloop met de Carthago-dochter Cukuta. In 35,94 seconden snelde hij over de finish, geen van de barragisten was zo vlug.

Kuipers begon begin dit jaar met de Holsteinse merrie. Ze werd voorheen gereden door Charlotte Verhagen. Op 1*-niveau won Kuipers al de nodige prijzen met haar, zoals twee zeges in Geesteren en vorig weekend nog één in Oliva. Ook nu toonde het paar vorm en bleef Meredith en Marcus Beerbaum ruim twee seconden voor.

Meredith Michaels-Beerbaum had de eveneens achtjarige Holsteiner La Caramba onder het zadel. Met de dochter van Carambole klokte de Duitse 38,31 seconden. Haar man Markus was op Cool Hand Luke 4 (v. Contendro I) net iets langzamer, 38,77 seconden, en werd derde.

Klik hier voor de uitslag.

Bron Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant