Castlefields Eclipse met wedstrijdpensioen

Castlefields Eclipse met wedstrijdpensioen featured image
Paul Estermann met Castlefield Eclipse. Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Het toppaard Castlefields Eclipse (v. Obos Quality 004) van Paul Estermann is uit de wedstrijdsport gehaald. Dit meld de eigenaar Arturo Fasana aan de Franse krant L'Eperon. Ondanks enkele pauzes is de zestienjarige merrie van grote waarde te zijn geweest voor het Zwiterse team.

De Obos Quality merrie zal ingezet gaan worden voor de fokkerij bij Axel Verlooy in België. Ze zal geïnsemineerd worden met Emerald en Curtis Sitte.

Resultaten

Onder Estermann was de merrie onderdeel van het Olympische Zwitserse team in Londen in 2012. In 2015 behaalden ze de bronzen teammedaille in d’Aix-la-Chapelle. In 2016 werd de combinatie derde bij de Grand Prix tijdens CHIO Rotterdam.

Beschuldigingen

In augustus 2017 werd bekend dat Paul Estermann geen deel zou uitmaken van het Zwitserse team dat afgevaardigd zou worden naar het EK. De voormalige groom van Estermann beschuldigde hem van het tot bloedens toe slaan van Castlefields Eclipse. Aan de hand van die beschuldigingen werd Estermann vervolgens weer beschuldigd van het mishandelen van zijn voormalige groom.

Bekijk hier een filmpje van de merrie:

Bron: Paardenkrant-Horses.nl/L’Eperon

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant