Een Duits podium vandaag in het driesterrenparcours over 1.50m in Lanaken. Felix Hassmann en Chicca (v. Clearway) grepen naar de winst vanmiddag tijdens de tweede week van de Z-Tour in Lanaken. Met de Clearway-dochter Chicca finishte het duo in 64.21 seconden.
Nipt achter Hassmann eindigde landgenoot Tobias Meyer met Seal (v. Stakkato). Meyer voltooide het parcours in 64.43 seconden en bleef hiermee Tim Rieskamp-Goedeking met Corvin (v. Contendro, 64.82) voor.
In het 1.45m over tweefasen wist Tobias Meyer wel de winst te pakken. Met Quidam’s Queen (v. Quidam’s Rubin) sprong de Duitser in 28.74 seconden naar de overwinning. Alexander Butler en Monstery Stud More Pleasure (v. Stolzenberg) eindigde op de derde plaats. Felix Hassmann, in het 1.50m nog goed voor de winst, moest met Horse Gym’s Quali Quanti (v. Quidam de Revel) genoegen nemen met het brons, voor Joy Lammers en de elfjarige Zomerfee van de Broekkant (v. Oklund).
Bron: Horses
