Houtzager en Schröder bovenaan in Glock’s Perfection Tour

Houtzager en Schröder bovenaan in Glock’s Perfection Tour featured image
Marc Houtzager met Sterrehof's Bylou Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Het waren zojuist in het Oostenrijkse Treffen de Belgen Wilm Vermeir en Constant van Paesschen, die de tweefasen rubriek over 1,45m domineerden, maar Marc Houtzager en Ben Schröder volgden op de voet op de derde en vierde plaats. Gerfried Puck was met KWPN-merrie Bionda met de vijfde plaats goed voor het beste thuisresultaat.

Vermeir was in het zadel van Hacienda d’Eversem oppermachtig in deze rubriek. De Belgische springruiter stuurde de tienjarige dochter van Contact van de Heffinck ruim twee seconden sneller foutloos rond dan zijn landgenoot en eiste ruimschoots de zege op. Van Paesschen bleef op zijn beurt met Calore van de Helle niet zo ruim voor op Houtzager. De Belgische ruiter kwam in 37,33 seconden aan de finish met de ruin van Casall en Houtzager liet Sterrehof’s Bylou (v. Phin Phin) in 37,55 seconden over de eindstreep galopperen.

Top vijf

Schröder had Glock’s Champions Ludwig gezadeld voor deze rubriek en liet de zoon van Ludwigs Ass foutloos over de streep galopperen in 38,19 seconden. Puck had bijna een halve seconde langer nodig met zijn elfjarige merrie, die net als Bylou een dochter is van Phin Phin en maakte daarmee de top 5 compleet.

Klik hier voor alle uitslagen

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant