Ook de tweede plaats werd bezet door Van Rixtel. Ditmaal met Imagine (v. Don Diablo). Deze merrie liep naar een eindtotaal van 24,2 punten met een 8,2 voor springen en een 7,8 voor rijden. Beide merries zijn in eigendom van Stal Hendrix.
Verrichtingskampioen
De derde plaats was voor de KWPN-goedgekeurde hengst I am Codex (v. Codex One) onder Bart Lips. De verrichtingskampioen van het voorjaarsonderzoek 2016 moest zijn meerdere erkennen in de merries, maar liep naar een knappe score van 24 punten. Eigenaar en fokker van I am Codex, Martien van der Bruggen, had nog een troef in de strijd die het tot de top vijf schopte. De bij het AES-goedgekeurde Casago II (v. Casall) werd eveneens onder Bart Lips knap vijfde met 23,0 punten. Casago II kreeg net zo veel punten als zijn stalgenoot I am Codex van de jury, maar kreeg onderweg één strafpunt.
Idagonda
De vierde plek werd bezet door de voorlopig keur merrie Idagonda (v. Zirocco Blue). De merrie liep onder de eigenaresse Nicole Mestrom naar 23,8 punten. De jury waardeerde het springen met een 7,8 en voor het rijden gaf de jury een 8,2 voor het rijden.
Klik hier voor de uitslag.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl

