Liza Tiebot en Remco Been naar overwinning Twee Fasen 1,30m en 1,40m

Liza Tiebot en Remco Been naar overwinning Twee Fasen 1,30m en 1,40m featured image
Liza Tiebot Foto: Jacquelien van Tartwijk
Naast de strijd om het Nederlands Kampioenschap werden vanmorgen in Mierlo vanmorgen ook een 1,30m en 1,40m Twee Fasen rubriek verreden. Beide rubrieken werden gewonnen door Guidam nakomelingen. Liza Tiebot greep met Winchester de overwinning in het 1,30m. Remco Been en Ulady wonnen het 1,40m. De 1,40m rubriek was tevens de kwalificatiewedstrijd voor de Grote Prijs.

Tiebot en Winchester finishten na 29,94 seconden en waren daarmee ruim twee seconden sneller dan de nummer twee, Bianca Schoenmakers. Zij reed E-Vincent HDH (v. Numero Uno) in 32,08 seconden naar de tweede plaats. Kristian Houwen en Dropshot Vm (v. Kannan) eindigden op de derde positie in een tijd van 33,69 seconden. Jaime Guerra werd vierde met Van de Sar II (v. Zento), voor Yannick Hendrikx met de Bustique-nakomeling Falco V.

Minimale afstand

Remco Been en Ulady maakten het spannend. Met hun winnende tijd van 30,21 seconden in de tweede fase bleven ze Leon Thijssen nipt voor. Thijssen en Tittut (v. Tornesch) volgden op minimale afstand en finishten in 30,25 seconden. Siebe Kramer reed Coralie (v. Cornet Obolensky) naar de derde plaats en passeerde de finishlijn na 31,11 seconden. Emma Augier de Moussac eindigde in het zadel van Diva (v. No Limit) op de vierde plaats na een rit van 31,47 seconden. Jaime Guerra werd nu vijfde met Casper (v. Wizzerd W).

Bekijk hier de uitslag 1,30m.

Bekijk hier de uitslag 1,40m.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant