Marilyn Little wint onverwachts 3*Grand Prix Tryon

Marilyn Little wint onverwachts 3*Grand Prix Tryon featured image
Marilyn Little met Clearwater Foto: Sportfot
"Ik had het niet verwacht," zei Marilyn Little toen ze de Grand Prix van Tryon op haar naam had geschreven. "Het ging steeds harder in de barrage!" De eveneens succesvolle eventingamazone reed als laatste binnen met haar Holsteiner Clearwater (v. Clearway) en snoepte nog drie tiende van Eve Jobs tijd af. Nicola Philippaerts werd derde in het sterke veld. 

Elf combinaties traden aan in de barrage van de Grand Prix. Beezie Madden zette met Coach (v. Con Air) al een zeer snelle ronde neer, maar haar 36,48 seconde bleek uiteindelijk pas de vijfde tijd te zijn. Margie Goldstein-Engle reed vervolgens Dicas (v. Diarado) twee honderdste sneller rond.

Jobs en KWPN’er Charleville

Nicola Philippaerts liet met H&M Harley VD Bisschop (v. Dulf van den Bisschop) ook alle balken in de lepels liggen en bleek op zijn beurt weer drie tiende sneller te zijn dan Engle. Eve Jobs snelde met de KWPN’er Charleville (v. Quasimodo Z) naar een tijd onder de 36 seconden. Jobs leek de overwinning in handen te hebben met tienjarige ruin die ze pas sinds maart onder het zadel heeft.

‘Nu geen balk’

Marilyn Little moest alle zeilen bijzetten om sneller te zijn met de tienjarige Holsteiner. Ze finishte in 35,32 seconde, drie tiende sneller dan Jobs. “We moesten echt het allerbeste uit ons halen om te winnen”, zei Little, “maar hij is echt een ontzettend fijn paard om in de barrage te rijden. En nu had ik al het geluk aan mijn zijde, de laatste tijd had ik steeds een balkje.”

Klik hier voor de uitslag.

Bron Paardenkrant-Horses.nl/persbericht TIEC

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant