Elf combinaties traden aan in de barrage van de Grand Prix. Beezie Madden zette met Coach (v. Con Air) al een zeer snelle ronde neer, maar haar 36,48 seconde bleek uiteindelijk pas de vijfde tijd te zijn. Margie Goldstein-Engle reed vervolgens Dicas (v. Diarado) twee honderdste sneller rond.
Jobs en KWPN’er Charleville
Nicola Philippaerts liet met H&M Harley VD Bisschop (v. Dulf van den Bisschop) ook alle balken in de lepels liggen en bleek op zijn beurt weer drie tiende sneller te zijn dan Engle. Eve Jobs snelde met de KWPN’er Charleville (v. Quasimodo Z) naar een tijd onder de 36 seconden. Jobs leek de overwinning in handen te hebben met tienjarige ruin die ze pas sinds maart onder het zadel heeft.
‘Nu geen balk’
Marilyn Little moest alle zeilen bijzetten om sneller te zijn met de tienjarige Holsteiner. Ze finishte in 35,32 seconde, drie tiende sneller dan Jobs. “We moesten echt het allerbeste uit ons halen om te winnen”, zei Little, “maar hij is echt een ontzettend fijn paard om in de barrage te rijden. En nu had ik al het geluk aan mijn zijde, de laatste tijd had ik steeds een balkje.”
Bron Paardenkrant-Horses.nl/persbericht TIEC

