Monique van den Broeks Bea van de Helle verder onder Constant van Paesschen

Monique van den Broeks Bea van de Helle verder onder Constant van Paesschen featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Monique van den Broek ziet opnieuw een van haar springpaarden vertrekken. In mei ging Charmeur (v. Veron) naar Martin Fuchs, nu neemt Constant van Paesschen de teugels over van Bea van de Helle (v. Castelino van de Helle). De schimmelmerrie liep onder Van den Broek op 1,45m-niveau.

De tienjarige Bea van de Helle komt uit de fokkerij van Paul Mais van Stoeterij Van de Helle uit België, die de merrie nog steeds in zijn bezit heeft. Monique van den Broek reed de dochter van Castelino van de Helle op 3*-niveau en was onder meer in juli succesvol op Jumping Peel & Maas.

Meer Van de Helle-paarden

Constant Van Paesschen heeft Bea van de Helle van Paul Mais te rijden gekregen. De merrie wordt stalgenoot van andere Van de Helle-paarden als CaloreCarlow en Compadre van de Helle. Deze week maakt Van Paeschen zijn debuut met de merrie.

Bron Horseman.be/Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant