Nederlands succes in Youngster en Small Tour

Nederlands succes in Youngster en Small Tour featured image
Jelmer Hoekstra
De Nederlandse ruiters deden vandaag goede zaken op het springconcours op Den Goubergh in Roosendaal. In beide rubrieken bleven plaats één en twee in Nederlandse handen, met als winnaars Jelmer Hoekstra met Welfare (v. Pacific) en Bram van der Pluijm met Amigo-go (v. Manhattan).

In de Youngster Tour voor zes- en zevenjarige paarden bleef Amigo-go in beide fasen foutloos onder Bram van der Pluijm. In de tweede ronde was de zevenjarige KWPN-ruin de snelste met een tijd van 26,48 seconden. Slechts een fractie langzamer was de zevenjarige KWPN-merrie Aminka (v. Ephebe For Ever) onder Willem Greve. De zesjarige Berlin-zoon Blackmail JB sloot de top drie onder de Belg Jan Claeys.

Jelmer Hoekstra was met Welfare de beste in de Small Tour. In het tweefasenparcours van 1,30 tot 1,35 m realiseerde de negenjarige KWPN-ruin twee foutloze rondes en de snelste tijd van 26,60 seconden in de tweede ronde. Doron Kuipers won de tweede prijs met de negenjarige Lupicor-dochter Wianta W. Als derde eindigde de Noor Morten Djupvik met KWPN-merrie U-Goldflower (v. Kojak).

Klik hier voor alle uitslagen.

Bron: Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant